Бенксі проти продажу своїх робіт на аукціонах


Знаменитий британський художник Бенксі, який малює граффіті на стінах, відмовився офіційно визнати себе автором робіт, виставлених на торги аукціонним будинком Lyon and Turnbull на знак протесту проти їх зняття зі стін, повідомляє ВВС.

З молотка планується продати п'ять робіт Бенксі, заздалегідь оцінених у 200-275 тисяч фунтів стерлінгів (366-460 тисяч доларів США).

Висновок про авторство представлених на торги робіт повинна була отримати група Pest Control, створена для визначення достовірності творів Бенксі.

Сам художник, як заявляють представники Pest Control, відмовився від співпраці з групою. Він заявляє, що його роботи повинні залишатися на стінах, а не видалятися з них заради продажу на аукціонах.

Аукціонний будинок Lyon and Turnbull, у свою чергу, запевнив потенційних покупців, що в його експертів немає жодних сумнівів у тому, що виставлені на торги роботи належать саме Бенксі. Лоти, як повідомили представники аукціонного будинку, виставлено на торги 27 вересня, незважаючи на те, що художник не підтвердив авторство.



Джерело: Newsru.ua


29.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах