З 7 по 17 лютого у столиці Німеччини відбудеться 63-й Берлінале


У головному конкурсі 63-го міжнародного кінофестивалю "Берлінале", який пройде з 7 по 17 лютого 2013 року, змагатимуться 19 фільмів, а фільмом відкриття стане нова стрічка китайського режисера Вонга Кар-Вая "Великі майстри".
 
Прем'єра фільму, що розповідає історію Іп Мана - вчителя бойових мистецтв і наставника легендарного Брюса Лі - повинна була відбутися ще у травні. Передбачалося, що він буде представлений в основному конкурсі Каннського кінофестивалю, але режисер не встиг закінчити картину.
 
Сам Кар-Вай цього року очолює журі основного конкурсу Берлінале, і тепер стало ясно, що режисер приїде не один і, нарешті, покаже глядачеві свій фільм, на створення якого пішло майже тринадцять років. "Великі майстри" - захоплююча робота. Вонг Кар-Вай створив дивовижний, візуально потужний фільм", - зазначив директор фестивалю Дітер Косслік.
 
У головній офіційній програмі 63-го "Берлінале" покажуть 24 фільму, 19 з яких будуть змагатися за "Золотого" і "Срібного ведмедя", а інші п'ять демонструватимуть поза конкурсом".
 

 
У головну програму престижного кінофестивалю потрапили фільми з наступних країн: Бельгія, Боснія і Герцеговина, Чилі, ФРН, Франція, Греція, КИТАЙ, Іран, Казахстан, Канада, Нідерланди, Австрія, Польща, Португалія, Корея, Румунія, Росія, Швейцарія, Словенія, Іспанія, ПАР і США. З переліком конкурсних стрічок можна ознайомитися на сайті www.berlinale.de.
 
Крім того, в програму короткометражних фільмів за нагороди "Берлінале" змагатимуться 27 робіт з 20 країн. Переможців Берлінале оголосять 16 лютого. Українські фільми в офіційну програму фестивалю не потрапили.
 
 
За матеріалами: dt.ua
 

21.01.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах