Норвежець Sindre Bjerga за підтримки Едварда Сола на початку серпня вирушать в тур по Україні


 

На початку серпня Україною відбудеться тур двох саунд артистів: Sindre Bjerga (Норвегія) та Edward Sol (Україна). Концерти відбудуться у Запоріжжі, Дніпропетровську, Тернопілі, Чернівцях та Львові.
 
У програмі сучасна електроакустична музика: musique concrete, drone, tape music, psychedelic noise. У кожному місті буде представлена своя унікальна програма.
 
Sindre Bjerga – подорожує з валізою аудіоплеєрів, диктофонів, ретро підсилювачами та кілометрами старої аудіоплівки з якої і створює свої психоделічні дроун пасажі. Останні 5 років Сіндре активно гастролює по всій Європі та Росії. Він співпрацює з GOLD SOUNDZ, за його плечами понад 100 релізів на вінілі CD та касетах, також його записи активно видають інші лейбли по всьому світу.
 
Edward Sol – киянин який вже 10 років активно видає різну експерементальну музику під лейблом Quasipop http://www.quasipop.org/. Дуже рідко грає в живу але кожен  виступ тематично продуманий і неповторний, використовує найрізноманітнішу аналогову техніку, контактні мікрофони, касетні лупи, гітарні педалі, а також саморобні звукові прилади. Видає свої релізи на власному лейблі Quasipop, дніпропетровському ~taqueOT та польському Sangoplasmo. 
 
Спеціально для цього туру готується CD-R спліт від цих двох музикантів. 
 
Також нагадаємо що на початку року ~taqueOT видав альбом Bjerga / Iversen «Interstellar Teleporters Anonymous»,  який включав записи з живих виступів музиканта.
 
А зовсім нещодавно, на тому ж лейблі вийшов у світ найсвіжіший реліз від Edward Sol під назвою «Tasma Gang Bang».
 
Також нагадаємо. що у наших подкастах можна послухати альбом UNTITLED SILVER. http://www.azh.com.ua/rawknroll/ed
 
26.07.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах