Бйорк записала з Томом Йорком спільний сингл


Новий сингл «Nattura» ісландської співачки Бйорк (Björk), записаний із використанням бек-вокалу Тома Йорка. В будь-якому разі, про це повідомляють представники Бйорк, яких цитує Billboard.

При цьому менеджмент Radiohead стверджує, що Йорк не брав участь у записі синглу. Billboard припускає, що мати рацію можуть бути обидва джерела, і Бйорк просто використовувала семпл або старий запис голосу Йорка.

Бйорк і Йорк вже співпрацювали сім років тому. У 2000 році вони разом записали пісню «I’ve Seen It All» для фільму Ларса фон Трієра (Lars von Trier) « Та, що танцює в темряві» (Dancer in the Dark), для якого ісландська співачка написала музику і зіграла головну роль.

«Nattura» вийде 20 жовтня на лейблі One Little Indian. Це нова пісня Бйорк, останній альбом якої («Volta») був випущений в 2007 році. Назва синглу співпадає із назвою «зеленої» організації Náttúra (www.Nattura.info), для якої Бйорк цього літа дала благодійний концерт разом із співвітчизниками з Sigur Ros.

Попередній сингл Бйорк "The Dull Flame of Desire" вийшов 29 вересня. У композиції "The Dull Flame of Desire", яка є перекладом вірша Федора Тютчева «Люблю глаза твои, мой друг», Бйорк підспівує Ентоні Хегарті, лідер англо-американського гурту Antony and The Johnsons.


14.10.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах