Сьогодні відбувся реліз EP «In Abeyance» від Blackpaperplanes


Мінські електронщики і пост-рокери Blackpaperplanes нарешті готові представити свій новий міні-альбом «In Abeyance». 
 
Хлопці активно рекламували і просували його в соціальних мережах за допомогою відео-тізерів. Офіційно він випущений 31-го серпня 2012.
 
Диск буде складатися з чотирьох композицій, серед яких будуть як старі роботи, які ще не звучали раніше, так і абсолютно нові. 
 
Не можна сказати, що міні-альбом переслідує певну задану тему: від треку до треку настрій коливається від лірично-ностальгічного до військово-маршируючого. У зв'язку з останніми подіями технічна сторона музики «літаків» зазнала значних змін. З'явився теппінг, стало менше клавіш, задиркуватіше звучить ритм-секція. Виною цьому, як перестановки всередині складу, так і професійний ріст музикантів. Самі музиканти впевнені, що тепер гурт, нарешті, знайшов той «скелет», де ідеї реалізовуються максимально чітко.
 
Вже традиційно хлопці пакують валізи і закуповують гривні, оскільки презентація ЕР відбудеться не в Мінську, як хтось міг подумати, а в Україні. Там вони дадуть ряд концертів, перший з яких пройде 20-го вересня у Львові. Також вони відвідають фестиваль «Республіка» в Кам'янці-Подільському, де зіграють на одній сцені із такими відомими групами, як Ляпис Трубецкой. А після того відвідають ще кілька міст, зокрема Київ, Франківськ та Тернопіль. 
 
  
Надалі колектив не збирається відсиджуватися і планує братися за наступний сингл, на якому, можливо, ми почуємо електронний трек. А невдовзі на нашому сайті AZH читайте нове інтерв'ю з учасниками гурту та чекайте на анонс запланованого українського туру.

31.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах