20 вересня розпочнеться міні-тур Blackpaperplanes до «улюбленої музичної країни» 
Музиканти з Білорусі днями випустили новий ЕР «IN ABEYANCE» й вирушають у тур-презентацію містами України, який організовує AZH Promo.
 
Blackpaperplanes (experimental/instrumental/electronic) - молодий незалежний гурт із Мінська, який поєднує компіляцію легких та приємних, але місцями й важких гітарних рифів із експериментами в електронній музиці.  Рік тому українці вже мали можливість потрапити на концерти білорусів і отримати на згадку диски з демо записами. Цьогоріч до України музиканти завітають дещо у зміненому складі і привезуть із собою дебютне EP та цікавий мерч. Адже за минулий рік у Blackpaperplanes сталися незначні зміни, які за словами учасників, лише позитивно вплинули на гурт. І на сьогодні «ЧорніПаперовіЛітачки» це: Артем – гітара, Віталій – бас, Анатолій - електроніка / fx, Валентин – ударні.
 
Музиканти вже встигли дати інтерв’ю для www.azh.com.ua, де розповіли, що Україна для них «улюблена музична країна», бо саме тут вони мають найбільше шанувальників та концертів. Сьогодні Blackpaperplanes націлені на численні експерименти зі звуком та візуальним супроводом, тому й не дивно, що новий ЕР «In Abeyance» - це чотири дуже різних за звучанням та атмосферою треки, що ілюструють музичні пошуки гурту, перед серйозним кроком – виданням повноцінного альбому.
 
Разом із білоруським гуртом до України завітають поляки Grace Beneath the Pines (переродженні New Century Classics), які здивують слухачів новим та цікавим форматом.  Grace Beneath the Pines та Blackpaperplanes виступлять на одній сцені 20-го вересня у Львові (там до них приєднаються Immago), а також у Тернополі 23 вересня. 
 
Потім хлопці зіграють на фестивалі «Республіка» в Кам'янці-Подільському.  Детальна інформація про дати, міста й початок виступів на сторінці AZH Promo | promo.azh.com.ua. Покищо підтвердженно концерти у Львові, Кам'янці-Подільському, Тернополі та Києві.
  

 
Розклад виступів Blackpaperplanes в Україні:

20 вересня 2012 – Львів, ХДРД | Facebook | квитки (40/60 грн. передпродаж у магазині Правда Б)
 
22 вересня 2012 – Кам'янець-Подільський, Республіка (головна сцена) | Facebook
23 вересня 2012 - Тернопіль, КОЗА | Facebook  (25/35 грн. передпродаж у Козі)
25 вересня 2012 - Київ, СТАРТ | Facebook  (50/75 грн. передпродаж у магазині Дискультура та на подіях AZH Promo)
 

12.09.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах