24 березня відбудеться зустріч із відомим польським поетом Богданом Задурою


 
Богдан  Задура – польський поет, прозаїк, перекладач, що 2010 року став одним із двох лауреатів V Міжнародного фестивалю  поезії «Київські лаври». Він –  живий класик польської літератури і, на думку критиків, «наймолодший поет Польщі», митець, що пройшов шлях від неокласицизму до постійних експериментів з формою та тональністю віршів.
 
Дебютував як поет у 1962 році на шпальтах часопису «Камена». В 1969 році закінчив філософський факультет Варшавського Університету. Працював у музеї в Казімєжі Дольному, був літредактором Любельського театру та одним з редакторів квартальника «Акцент», нині - головний редактор часопису «Творчість», заснованого в 1945 році.
 
Є автором кільканадцяти збірок віршів, трьох романів, двох збірок оповідань, чотирьох літературно-критичних книжок. Перекладений багатьма мовами, сам перекладає з англійської, української, російської та угорської. Зокрема, в перекладах Задури з'явилися в Польщі збірки віршів Дмитра Павличка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана й Андрія Бондара.  Це саме він переклав найкращі українські вірші на польську мову, саме він опікується українськими письменниками в Польщі. Отримав численні літературні премії, зокрема премію ім. Станіслава П'єнтака (1994).
 
У четвер 24 березня Богдан Задура читатиме свої вірші та спілкуватиметься із шанувальниками у книгарні «Є».
 
Модератори  вечора – Андрій Любка та Андрій Бондар. 
  
Початок – о 18.00.  
Адреса  книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті ворота»
 

17.03.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах