16 грудня в Києві відбудеться акустичний концерт Девіда Брауна та Кенні Лайона із Brazzaville 

16 грудня о 19.00 в «Бабуїні» відбудеться акустичний концерт Девіда Брауна та Кенні Лайона із Brazzaville.
 
Девід Браун - лідер групи Brazzaville з Лос-Анжелесу, вже давно знаний серед своїх слухачів як невтомний мандрівник і відчайдушний романтик. Колекціонуючи враження зі всього світу, Девід Браун успішно трансформує їх у свої композиції. Саме тому пісні Брауна подібні до щоденника мандрівника. Його життя настільки ж насичене, наскільки безпосереднє відношення до нього, і мудрості в піснях рівно стільки ж, скільки й наївності.
 
Мрія музиканта - вирушити до портових міст світу на власноруч збудованому вантажному судні, повному дружніх груп музикантів, хореографів, кіношників, художників, письменників, філософів та композиторів-експерементаторів. А поки корабель Девіда тільки в розробці, музикант продовжує подорожувати світом із гастролями. До України Девід Браун приїде разом зі своїм гітаристом Кенні Лайоном і новою акустичною програмою.
 
Девід Артур Браун і Кенні Лайон - давні друзі. Вони розуміють один одного з півслова. Можливо, саме давня дружба і повне взаємопорозуміння є секретом успіху всіх проектів, які створюють ці музиканти. До речі, першим, кому подзвонив Девід, вирішивши створити групу Brazzaville, був саме Кенні. Саме тоді, в 1998 році у Лос-Анжелесі їхня дружба переросла в плідну музичну співпрацю.
 
Девід і Кенні відіграли безліч акустичних концертів у різних країнах світу. Поєднанням двох гітар музиканти передають набагато більше, ніж просто мелодії - це душевні переживання, сенс життя та справжні емоції. Вони не ті, для кого музика - це комбінація нот і ритму, вони радше ті, для кого музика - поєднання душевних станів. Зачіпаючи гітарну струну, вони зачіпають струни душ, які слухають їхню музику.
  
 
 

Вхід:
120 грн - день концерту
100 грн - попередній продаж
Інформація за телефоном: 0985596911
Букарня "Бабуїн", вул. Симона Петлюри, 10

06.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах