“Британська нова драма” пройде у Львові з 27 по 30 вересня 
Проект репрезентуватиме зразки найкращої британської нової драми останніх двох десятиліть у фахових українських перекладах. Зокрема, в рамках фестивалю “Драма.UA”, відбудеться презентація українського перекладу п’єси “Каліка з Інішмаана” відомого ірландського драматурга Мартіна МакДонаха, а також п’єси “Жадати” сучасного класика британської драматургії Сари Кейн. Тексти будуть представлені як сценічні читання і бліц-вистави, а також дискутовані. 

Окремою частиною проекту є майстеркласи провідних британських режисерів, які працюють з сучасною драматургією. Головною метою проведення майтеркласів є залучення молодих акторів та режисерів та надання їм практичних знань, а також можливості, у зручних і комфортних умовах, вивчати театральний досвід Великої Британії з кращими професіоналами галузі.

Режисери працюватимуть над постановкою читань із відібраною групою учасників. До участі у проекті запрошуються молоді спеціалісти, актори, режисери, студенти останніх курсів профільних навчальних закладів. Для участі у майстеркласах знання англійської мови - необов'язкове.

Детальну інформацію про проект, а також аплікаційні форми для акторів та режисерів можна знайти на сторінці Фестивалю “Драма.UA”. Заявки на участь у проекті приймаються до 5 вересня 2012 року.


19.07.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах