Вистава «Будинок на Кордоні» режисера Олександра Журавля 24-25 жовтня у Києві


 

У п'єсах польського класика театру абсурду Славоміра Мрожека трапляється не стільки те, що «не може відбуватися», скільки через театральний гротеск гранично загострюються і сатирично укрупнюються парадоксальні життєві ситуації. 

Драматург сказав в інтерв'ю: «Я довго не замислювався про абсурд. А коли нарешті замислився, то з'ясував, що як раз і перебуваю в абсурді. І почав навіть дещо писати про це, але потім від нього втомився. Є така теза, що людина живе абсурдно і не думає про це постійно, але час від часу віддає собі в цьому звіт. І я постановив: жити більш-менш абсурдно, щоб відповідати цій тезі. А потім зрозумів, що більше не хочу. І тепер вже живу без абсурду ». Подібні ідеї пронизують і драматургію автора. 

 
Вистава «Будинок на кордоні» присвячена історії однієї плебейської сім'ї, що живе примітивним життям: поїсти, випити, вилаятись на домочадців. Ці люди звикли пристосовуватися до обставин з інстинкту самозбереження. Дружина тримає в своїх руках весь будинок і чоловіка-алкоголіка. Їй підпорядковується і стара мати, яка ненавидить свою дочку і своє життя. Однак у цьому пеклі все вже розподілено, сценарій життя розписаний до дрібниць. Кожен знає своє місце і свій секрет виживання. І ось у цей «порядок» вривається щось нове - приїжджають дипломати.

Місце: КМТЦ "Пасіка", вул. Іллінська, 9
Час: 19:00 Вхід: 50 грн. (повний) 30 грн. (для студентів)
 


22.10.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах