Відбудеться вручення Премії “БУК” у галузі поетичних візуалізацій


3 вересня 2010 року о 19.00 у рамках Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ» відбудеться перегляд конкурсної  поезії номінантів на першу в Україні премію в галузі у галузі поетичних візуалізацій “БУК”. Спеціальний гість і член журі — Владімір Свєтлов (текст-гурт “Орбіта”, Латвія). Також учасниками заходу стануть Катерина Бабкіна, Ксенія Жужа, Анета Камінська, Сергій Шашенок, Наталка Пасічник, Микола Леонович, Ганна Мінакова, Пьотр Спігель та ін.
 
Премія  “БУК” надається у двох номінаціях: “Найкраща режисерська робота" та "Найкращий відеотекст". Мета конкурсу — популяризація жанру відеопоезії, а також продовження тривалої дискусії про те, що ж називається відеопоезією і наскільки це явище оформлене як окремий жанр.
 
Учасником конкурсу може стати будь-хто: від  аматора до професійного режисера. Обмеження встановлено на час  тривання сюжету (до 15 хвилин), але простір  для творчого задуму — максимально  широкий. Така відкритість спрямована на те, щоб побачити якомога більше різних поглядів та концепцій жанру. Уся надіслана поезія може бути мовою оригіналу, або у перекладі, проте обов’язковою умовою участі мають бути українські або російські субтитри перекладу (окрім поезії українською чи російською мовами).
 
Станом  на зараз на конкурс уже надійшли роботи із України, Росії, Ізраїлю, Латвії, Сербії, Польщі.
 
Звертаємо увагу на те, що час прийому робіт  продовжено до 15 серпня 2010 року.
 
Детальніші  умови — на сайті.

12.08.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах