17, 18 травня в театральному центрі ім. Леся Курбаса відбудеться прем’єра перформансу БУЗА


 TanzLaboratorium у співпраці з Національним Центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса представляє прем’єру перформансу БУЗА* 17, 18 травня о 19.00

 
І коли я озирнувся навколо,
я побачив, що час був
моїм єдиним сучасником
Ф. Ніцше
 
 
Приводом для цієї роботи стало 70-річчя розcтрілу всесвітньо відомого радянського режисера Всеволода Мейєрхольда. Його бачення практики театру, та його доля у контексті спільної долі радянського народу, стали поштовхом для створення вистави.
 
Страх, як явище людського існування. Страх, який панував у свідомості радянської людини. Страх, що й досі залишається одним із факторів, який визначає спосіб мислення та дії людини сучасної.
 
У випадку театрального мистецтва буденна свідомість сприймає – у якості мистецького твору – виставу, яка має певну тривалість, початок та кінець, логічний (або алогічний) розвиток. В данній роботі ми хотіли би поділитися можливістю іншого способу мислення і сприйняття сценічної події. Цей спосіб мислення передбачає ставлення до кожного моменту існування на сцені (як для перформерів, так і для глядачів) як до об’єкту мистецтва.
 
*
БУЗА(1), -и, ж. На Кавказі, в Криму – легкий хмільний напій, що виготовляється з проса, гречки, ячменю.
 
БУЗА(2), -и, ж., вульг. Бешкет, безладдя, скандал
 
БУЗА(3) -  “Сплошной словарь умерших слов. Что такое "буза"? (Ищет в словаре.) 
…Буза - это род деятельности людей, которые мешали всякому роду деятельности...” (Володимир Маяковський. Феєрична комедія “Клоп”)
 
НЦТМ ім.Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23В
тел.279 47 83, 80674457122
Продаж квитків перед початком
Вартість квитка 50 грн.

07.05.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах