З 16 до 22 квітня у Києві пройде виставка "Сходинки до каліграфії: підсумки та продовження"


З 16 до 22 квітня у концертній залі паб-бібліотеки "Бабуїн" відбудеться виставка-конкурс робіт учасників циклу майстер-класів  "10 сходинок до мистецтва каліграфії" з Веронікою Чебаник. 
 
 
фото: Вадим Лисенко 

  

Подія для всіх, хто зацікавлений у каліграфічному мистецтві або хто бажає дізнатися про нього більше, хто бажає побачити результати навчального курсу та взяти участь у наступному наборі.
Вхід вільний.
  
16 квітня у святковий понеділок о 15:00 відкриття виставки:
 • конкурсна експозиція робіт учасників;
 • початок голосування для обрання призера глядацьких симпатій;
 • знайомство з ведучою, учасниками, організаторами;
 • участь для всіх бажаючих у каліграфічному перформансі;
 • можливість випробовувати різноманітні інструменти з каліграфії (пера, пензлі, спеціальні ручки тощо)
 • музичний супровід від Druganoff jr.
  
Клуб творчого розвитку "Арт і Я" можна привітати із завершенням певного етапу освітнього проекту з каліграфічних курсів та початком нового витка. 
 
У грудні 2011 року проект почався з майстер-класів "Перше побачення з мистецтвом каліграфії" з Веронікою Чебаник. У січні 2012 р. клуб відкрив набір на цикл занять "10 сходинок до мистецтва каліграфії", у лютому дві групи охочих розпочали заняття. Освітній проект підтримали та розмістили на своїх затишних майданчиках паб-бібліотека "Бабуїн" та галерея "Мінус 4". У травні розпочнуться  цикл майстер-класів "Майстерня вільної літери" та інтенсив-курс "10 сходинок до мистецтва каліграфії".
  
У виставці візьмуть участь творчі роботи на вільну тему з використанням набутих знань та навичок під час курсу. Для мотивації учасників відбудеться конкурс робіт. Будуть обрані три призери за оцінкою ведучої та один призер за оцінкою відвідувачів виставки. Серед призів: відвідування наступного циклу майстер-класів "Майстерня вільної літери", книжки з каліграфії, блокнот для ескізів від Вероніки Чебаник та бонуси для всіх учасників від клубу "Арт і Я".
 
На відкритті виставки 16 квітня о 15:00 відбудеться акція-перформанс з метою відтворення творчої атмосфери у просторі зали. Усі учасники та відвідувачі виставки, підготовлені чи не підготовлені, зможуть залишити на довгому рулоні паперу свій неповторний розчерк з використанням будь-якого каліграфічного інструменту, з представлених на вибір. Для цього не важливий професіоналізм, - лише емоція та настрій.
  
 
фото:  Анна Сороколіт

  
22 квітня у неділю о 14:30 закриття виставки:
 • творча зустріч з Веронікою Чебаник;
 • промо-лекція про красу та можливості каліграфії, питання-відповіді;
 • підведення підсумків конкурсу, оголошення призерів;
 • відкриття набору на нові цикли занять з каліграфії.
         

Детальніше: www.artiya.com.ua 

 


13.04.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах