25 вересня у Києві відбудеться вечір електроакустичної та імпровізаційної електронної музики


AZH Promo запрошує на вечір електроакустичної та експериментальної електронної музики


 
 
25 вересня у культурному центрі LabCombinat (Поділ, Нижньо Юрковська 31 - 5 хвилин пішки від м. Тараса Шевченка) відбудеться вечір електроакустичної та імпровізаційної електронної музики. 
 
Для вас гратимуть: The Cats' Orchestra (RU), mpala garoo (RU) та Edward Sol (UA). 
 
The Cats’ Orchestra – цікавий музичний проект Миколи Сирова українського музиканта, який останні декілька років проживає в Москві. Видавши в 2009 році чотири релізи, які були більше сфокусованими на акустичну музику, інструментальні експерименти та авангардні шуми, The Cats’ Orchestra відійшов у підпілля для того, щоб повернутися з якісно іншим матеріалом. Декілька релізів, що очікуються цієї осені, в тому числі спліт з Keith Rankin aka Giant Claw – редактором Tiny Mix Tapes, касети на Sweat Lodge Guru, taqueOT та Already dead tapes передають сучасне відношення Миколи до звуку: аритмія, польові записи, імпровізація, synth&noise, lo-fi.
 
Також у вересні стартує власний лейбл Миколи Dumpster Diving Lab, направлений на видання експериментальної музики та spoken word в форматах вінілу, касет, CD.
 
The Cats’ Orchestra: «Будь-який звук - це голка. Такими голками ми проколюємо простір, робимо дірочки. Нічого не додаємо, нічого не крадемо, нічого не міняємо. Тільки примножуємо дірочки. А десь там вже хтось на протилежній стороні планети кладе в цю дірочку свою відповідь, свою думку, люб’язну чи обурену і простір стягується, нічого не змінюється, нічого не додається, тільки ми проколюємо голками полотно світобудови»
 
Корисні посилання:
The Cats’ Orchestra - thecatsorchestra.com, слухати: vkontakte.ru/audio?id=-5651800
TCO soundcloud page - http://soundcloud.com/dredmase
DDb - http://dumpsterdivingblog.blogspot.com/
Dumpster Diving lab (record label) -www.dumpsterdivinglab.org
 
 
Edward Sol – киянин, який вже 10 років активно видає різну експерементальну музику під лейблом Quasipop. Під час виступів використовує найрізноманітнішу аналогову техніку, контактні мікрофони, касетні лупи, гітарні педалі, а також саморобні звукові прилади. Видає свої релізи на власному лейблі Quasipop, дніпропетровському ~taqueOT та польському Sangoplasmo
 
Нещодавно Едвард був у турі Україною з норвезьким музикантом Sindre Bjerga, а цей концерт  буде відправною точкою перед туром по Росії.
 
Послухати подкаст із Едвардом можна на AZH.
 
 

 
mpala garoo
– темна конячка з Москви, представник молодого покоління російської експериментальної сцени.
 
mpala garoo з'явився на світ на початку 2010 року, як сольний проект експериментального поета і музиканта з Москви Івана Курбакова, на самому початку в проекті також був задіяний Дмитро Власов (clathrus|billiam wutler yea).
 
Перший запис вийшов на фінському лейблі Jozik Records, потім касета на американському Sweat Lodge Guru. Напротязі того ж року в цілях розширення музичного діапазону були створені сайд проекти Sunbells Fenimore, Spirit Catepetl (містично-психоделічний дроун) і дует з з музикантом і окультним скейтером з Санкт-Петербургу Сергієм Дмитрієвим (bedroom bear/black sky chant) під назвою Kon Tiki Gemini. Метеріал, що був записаний влітку 2010 року в Берліні - виданий на Sweat Lodge Guru та Hobo Cult Records, лейблах-флагманах дроун сцени на північноамериканському континенті. Влітку 2011 року відбувся вихід нового альбому Sur Satori на Foxy Digitalis. Також цього року спільно з американським композитором Гарі Морісом (Pears/Golden Dwarves etc) був створений лейбл Aestas Tantra, першим діджитал релізом якого став спліт mpala garoo/golden dwarves.
 
В музиці mpala garoo є місце ейфорійній тропікалії, інтроспективному психо-фолку, ритуальному сьорфу і астральним арабескам. Під час живих виступів найчастіше звучать електроакустичні імпровізації. Живі виступи проходили в Санки-Петербурзі, Саранську та Берліні.
 
Послухати: http://aestastantra.bandcamp.com/
 
Корисні посилання:
http://spiritcatepetl.tumblr.com/
http://sunbellsfenimore.bandcamp.com/
http://kontikigemini.bandcamp.com/ 
http://koja.bandcamp.com/
  
Подія на FACEBOOK | Last.FM

 


05.09.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах