Шарлота Генсбур потрапила в реанімацію з крововиливом у мозок


Французька актриса Шарлотта Генсбур / Charlotte Gainsbourg була екстрено госпіталізована і прооперована 6 вересня в паризькій клініці Монсо після крововиливу в мозок, повідомляє телеканал TF1.

Операція, проведена хірургом Стефаном Делажу / Stephane Delajoux, пройшла успішно. Здоров'ю 36-річної актриси нічого не загрожує. Проте, за словами лікарів, наступні два дні Генсбур проведе в реанімаційному відділенні. Повідомляється, що приблизно місяць тому, перебуваючи разом з цивільним чоловіком режисером і актором Іваном Атталем / Yvan Attal на відпочинку в США, Генсбур сильно забилася при падінні з водних лиж. Після цього вона почала скаржитися на болі в голові. В ході обстеження лікарі виявили крововилив, після чого було ухвалено рішення про операцію.

Шарлота Генсбур народилася 21 липня 1971 року в Лондоні, в сім'ї знаменитого співака, режисера і актора Сержа Генсбура і актриси та співачки Джейн Біркін. Свою акторську кар'єру Генсбур почала у Франції, зігравши дочку героїні Катрін Деньов у фільмі Слова і музика (1984). Вже через два роки актриса отримала головну премію у французькому кінематографі Сезар як найперспективніша виконавиця.

У 1990 роках до Шарлоти приходить світовий успіх, після того, як на екрани виходить фільм її дядька Ендрю Біркина Цементний сад. У 2000 році Генсбур отримує Сезар вже як найкраща актриса, за фільм Губи. У 2006 році Шарлоту можна було побачити в психологічній драмі Лемінг, де вона зіграла з іншою Шарлотою - Ремплінг.

Крім того, осінню 2006 року на світові екрани вийшов фільм французького режисера, володаря премії Оскар Мішеля Гондрі Наука сну, де Генсбур грає разом з Гаелем Гарсія Берналем.За матеріалами: Lenta.ru


10.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах