The Chemical Brothers дадуть концерт у Києві


Відомий електронний гурт з Британії The Chemical Brothers дасть єдиний концерт восени цього року. Концерт відбудеться в столичному Палаці Спорту 18 жовтня. Група приїде до Києва у рамках туру в підтримку їхнього нового альбому We Are The Night.

We Are The Night

Продаж квитків на київський концерт The Chemical Brothers вже анонсується на одному із сайтів із продажу квитків. Якою буде їхня вартість - наразі невідомо.

У серпні The Chemical Brothers зіграють на популярному фесті Сігет (SZIGET) - виступ у Будапешті відбудеться 9-го числа. А на початку жовтня приїдуть до Росії, де дадуть концерти в Москві та Пітері, після чого відвідають і Україну.

Реліз альбому We Are The Night відбувся на початку липня. Брати стверджують, що це їхня найкраща робота. Записувалася платівка в студії на півдні Лондона і, за словами Хімічного Еда (Ed Simons) і Хімічного Тома (Tom Rowlands), вони вклали туди все найкраще з танцполів Манчестера і Міннеаполіса 80-тих років.

У роботі над We Are The Night взяли участь багато відомих особистостей у світі музики: відкриття року нью-рейв група Klaхоns (спільна композиція з ними - All Rights Reserved - один із кращих треків платівки). Підспівав братам і американський бард Уіллі Мейсон, техаський квінтет Midlake і репер з Лос-Анджелеса Дерік Стюарт, більш відомий як Fatlip.

За матеріалами: Кореспондент.net


16.07.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах