"Чим пахне Львів?" - незвичайна гра асоціацій у рамках фестивалю Art Meetings  
У рамах міжнародного фестивалю Art Meetings стартувала новаторська соціальна акція "Чим пахне Львів?", мета котрої - промоція міста. На сайті www.citysmell.eu існує можливість разом із митцями творити унікальну ініціативу глобального масштабу - проект 3D-пластікон.
 
Щоб взяти участь у акції - вистачить поділитися своїми почуттями, враженнями і мріями, пов'язаними зі Львовом, і одним натисненням на клавішу розмістити свій коментар, вживаючи спеціально створену програму. Думки можна виражати будь-якою мовою.
 
Незвичайна книга вражень не тільки безпосередньо вплине на позитивний імідж міста, але й стане матеріалом для 3D-фільму "Запах Львова", котрий буде представлений в центрі Львова за допомогою постійної інсталяції site-specific  - 3D-пластікон. До авторів найцікавіших коментарів про Львів, організатори звернуться з пропозицією співпраці над сценарієм. 
 
Проект реалізують  польсько-українські митці, між іншим, режисер Гжегож Корчак (співавтор номінованого на Оскар «Кролика по-берлінськи») і престижна вроцлавська майстерня Збігнєва Мацькова, куратора проекту «Архітектура» в рамах Європейської Столиці Культури 2016.
 
Офіційна відкриття проекту 3D-пластікон відбудеться 14 жовтня 2013 року у Львівському Палаці Мистецтв. Львів - це початок глобальної ініціативи, плануються наступні випуски проекту в інших містах світу.
 
Соціальна акція "Чим пахне Львів?" відбувається в рамах міжнародного фестивалю Art Meetings, який вже втретє буде проходити в Україні. З 10 по 14 жовтня у Львові та Києві відбуватимуться найкращі концерти польських гуртів, захоплюючі громадські акції, цікаві семінари для дорослих та дітей, покази фільмів і зустрічі networking. Проект завершиться унікальним комплексним проектом 3D-пластікон.
 
Більше: www.citysmell.eu | www.artmeetings.eu | www.facebook.com/artmeetings

24.08.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах