Літо в Києві розпочнеться з білорусько-українського інді-бріт-року


Singleton та Open Space
1 червня
Клуб «Хмільна Бочка» (вул. Богдана Хмельницького 3Б1)
Початок о 21:00

Вхід 40 грн

1 червня 2008 в київському клубі «Хмільна Бочка» відбудеться спільний концерт київської indie-групи Singleton і мінської brit-rock групи Open Space.

Цей концерт, це вже друга спроба групи Singleton познайомити київську аудиторію з відмінними indie групами із сусідньої Білорусі і Росії. Рівно рік тому, до Києва приїжджали москвичі SadMe. На цей раз, це буде популярна мінська група Open Space.

Singleton і Open Space об'єднує любов до сучасної британської музики, англомовні тексти і драйвові мелодії. Цей концерт дасть можливість київським любителям indie і brit-рок відкрити для себе ще одну цікаву групу із ближнього зарубіжжя і в черговий раз переконатися в тому, що в СНД існують хороші, якісні та цікаві гурти.

Brit-rock гурт Open Space утворився у Мінську 2 року тому. І вже через півтора роки, відігравши значну кількість концертів в Білорусі і країнах СНД, у 2007 році, “Open Space” презентують EP-сингл під назвою “Wake Up” і максі-сингл «Beautiful», презентація якого пройшла в кращому клубі Мінська, клубі «Bronx».

Викачати музику і знайти більше інформації про групу Open Space можна на офіційному сайті групи: http://osband.com
і на Myspace: http://myspace.com/bandopenspace

Indie-rock гурт Singleton утворився в 2004 році в Києві. З 2005-го по сьогоднішній день Singleton дали велику кількість концертів в Україні і Росії й зараз записують свій дебютний альбом, реліз якого намічений на осінь 2008 року.

Викачати музику і дізнатися більше інформації про гурт Singleton можна на офіційному сайті: http://singleton.com.ua і на Myspace: http://myspace.com/singletonband20.05.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах