Перший вечір київського пост-року відбудеться 9 квітня


09.04.2008
Початок о 21:00
Арт-клуб «Бочка Хмільна» (вул. Богдана Хмельницького, 3а)
Вхід - 40грн.

9 квітня в арт-клубі «Бочка Хмільна» відбудеться захід, який можна сміливо називати першим вечором суто київського пост-року. Адже попередні пост-рок концерти відбувалися за участю закордонних гостей, а тепер на одній сцені виступлять молоді гурти Coala Pascal та Embilight.

Coala_Pascal

Ми уже раніше згадували про Coala Pascal, але для тих, хто про них вперше чує, повторити нам не важко. Як повідомляється на http://coalapascal.kiev.ua/ target=_blank>домашній сторінці гурту, ідея створення гурту «народилася 18 травня 2007 року, просто у вигляді джему на кілька репетицій. Як виявилося згодом, цього було мало. Хлопці вирішили продовжити свою творчість, за основу взявши стилістику пост-року та додавши музиці електронного колориту з елементами ембієнта і шугейзу». У 2008 році Coala Pascal вже дали кілька вдалих концертів, зокрема виступали перед московськими пост-рокерами Silence Kit.
Послухати: myspace.com/coalapascal

Embilight

З гуртом Embilight AZH познайомився на концерті в клубі Паспарту. Деякою мірою хлопці (і дівчина) рухаються в тому руслі, що його проклали ісландці Sigur Ros. Слухати: myspace.com/embilight

Embilight28.03.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах