У Дніпропетровську стартує «Конструкція»: фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі 
«Конструкція» - фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу міста Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього
 
Протягом 8 днів з 4 по 11 жовтня 2014 року відбудеться ряд заходів у знакових місцях Дніпропетровська: футуристичному Палаці дітей та юнацтва, в Акваріумі, на Південному залізничному вокзалі, у Планетарії, в Ботсаду, на набережній Дніпра та Фестивальному причалі, в сучасних арт-центрах та галереях, ТРЦ, в парках та промзоні. 
 
Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпропетровська. Таким чином можливо привернути увагу до визначних та забутих об’єктів міста, які формують його історичний та сучасний образ, відновити їх роль у свідомості та по-новому поглянути на їх значення. Несподівані локації буде обрано для посилення позиції експериментального, інтерактивного мистецтва та участі мешканців міста у творчому процесі. Нові медіа відіграватимуть роль видовищного інструменту, що якнайкраще відповідає динаміці часу. Фестиваль супроводжуватимуть дискусії, презентації та воркшопи з українськими та закордонними фахівцями у сфері медіа-арту, нових технологій в мистецтві та креативної урбаністики.
 
Учасники:
Аудіовізуальна програма: 
Алла Загайкевич (Київ), Robert Henke (Німеччина), Jacek Sienkiewicz (Польща), Credit00 (Німеччина), V4w.enko, Ujif_notfound, Андрій Кириченко, Станіслав Толкачев, Piter, Антон Лапов, Tenpoint, Sport and Music, Yarkus, Zelenshum, Subforms, Roman Slavka, ZSUF, Submatukana, Gamardah Fungus, Motoblok, Sommer, Ostudinov (Україна). 
 
Художня програма: Нікіта Шалений, Нікіта Гарець, Данііл Галкін, Данило Бєлкін, Валерій та Катерина Кузнецови, Тамара Максименко і High Dance Company, Марина Борисенко (Дніпропетровськ), Відкрита група, Сергій Петлюк, Михайло Барабаш (Львів), Олександр Нікітюк, Наталя Лісова (Вінниця).
 
Освітня програма: Яніна Пруденко, Ольга Балашова, платформа культурних ініціатив «Ізоляція», Марія Гончар, Андрій Горохов, Томас Думке.
  
ПОВНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
 
 
Тікети:
Більшість заходів на фестивалі буде безкоштовною. 
Платна буде тільки концертна програма в закритих приміщеннях та кілька ексклюзивних івентів.
 
до 25 вересня 
абонемент на всі події фестивалю - 200 грн
студентам - 150 грн (зі студентським)
 
після 25 вересня 
абонемент на всі події фестивалю - 250 грн
студентам - 200 грн (зі студентським).
 
Абонемент дає допуск навіть на закриті івенти та афтепаті. Дизайн абонементу робить з нього відмінний сувенір, який захочеться лишити на згадку або навіть подарувати друзям. 
Заздалегідь придбані абонементи нададут змогу організаторам фестивалю зробити заходи більш якісними та цікавими.
  
Мешканцям зони АТО вхід на всі івенти безкоштовний (документ-довідка про статус переселенця)).
  
Долучитися до проекту через Спількошт та купувати абонементи на фестиваль: https://biggggidea.com/project/793/
 

03.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах