"Контроль" Антона Корбейна є фаворитом лондонських кінокритиків


Контроль
Фільм "Контроль" Антона Корбейна і "Спокутування" Джо Райта лідирують в номінаціях на нагороду лондонських кінокритиків /London Critics' Circle Film Awards/ — "британський Оскар".

"Контроль" висувається у 5 номінаціях —"кращий британський фільм рік" /Attenborough Award for British Film of the Year/, "кращий британський режисер року" (Антон Корбейн), "кращий британський актор року" (Сем Райлі), "краща британська актриса року" Саманта Мортон — в списках цієї номінації і Сієнна Міллер (фільм "Інтерв'ю" Стіва Бушемі), а також "краща чоловіча роль другого плану" (Тобі Кеббелл).

Художній фільм про покійного Ієна Кертіса, загадкового провідного співака культової англійської пост-панк групи Joy Division, розповідає про декілька останніх років його життя, що завершилися трагічним самогубством у 1980 році. Про боротьбу між його невмирущою любов'ю до дружини і його стосунками бурхливими стосунками із подружкою, про його вимотуючі напади епілепсії, неймовірний талант і всепоглинаючі виступи на сцені.

Сценарій "Контролю" ґрунтується на мемуарах вдови вокаліста, Дебори Кертіс. Вона також виступила співпродюсером фільму. Назва стрічки посилає до пісні Joy Division "She's Lost Control" — вважається, що цей твір якнайповніше відображає світосприймання музиканта, який наклав на себе руки.

"Це мій перший фільм, і я чекав від нього дуже багато. Я зробив в ньому немало такого, від чого мене відмовляли: знімав у чорно-білих кольорах, узяв невідомого актора на головну роль, вклав у кіно власні гроші. І все вийшло відмінно"... – відзначив Антон Корбейн.Серед інших номінантів — "Буде кров" Пола Томаса Андерссона, «Старим тут не місце» братів Коенів і The Lives Of Others — в 4 номінаціях кожен.

Фільм "4 місяці, 3 тижні і 2 дні" відмічений номінаціями: "режисер року" (Крістьян Мунґіу), "краща актриса" (Анамарія Маринка), "кращий іноземний фільм" — в цій номінації відмічена і драма "Скафандр і метелик" Джуліана Шнабеля. Сценарист цієї трагедії, заснованої на реальній історії, Рональд Гарвуд теж серед номінантів на нагороду лондонських кінокритиків.

Церемонія нагородження призначена на 8 лютого.


Тарас Хімчак,
за матеріалами: Arthouse.ru

16.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах