Фундація Центр Сучасного Мистецтва починає нову програму – ПОШУК


(c) Iepe Rubingh, “Painting Reality” (Berlin)
ПОШУК – це комплексна багаторічна програма ініціювання, розвитку і підтримки експериментальних мистецьких проектів. Вона складатиметься зі щорічного конкурсу, а також лекцій, майстер-класів і дискусій. 
 
ФЦСМ пропонує художникам і кураторам вийти за рамки «білого кубу» традиційного виставкового простору, звичного формату роботи та її презентації. Експеримент, художнє дослідження, лабораторія, мистецтво як процес – становлять підґрунтя програми.
 
Цього року відбуватиметься ПОШУК: Інші простори – ФЦСМ шукатиме художні проекти у неконвенційних, незвичних чи незвичайних просторах для мистецтва. Де поза звичними стінами галерей чи мистецьких центрів може існувати художній проект? З якими просторами в місті, як і навіщо можуть взаємодіяти художники? Які нові аудиторії можуть з’явитись у таких проектів і як з ними взаємодіяти? Чи готові художники приймати виклик довколишнього міста?
 
Художникам і художнім групам пропонується обрати один “немистецький” простір у місті (наприклад, завод, вокзал, фойє театру (де вже давно продають шкарпетки), нічний клуб, під’їзд чи дах житлового будинку тощо) та створити проект, спеціально для і в цьому місці. Програма підтримує пошук і дослідження нових ідей, форматів, медіа, тем. Проект-дослідження може бути презентованим як виставка, лекція, лабораторія тощо. Презентація результатів проекту має бути публічною. 
 
ФЦСМ надаватиме організаційну і фінансову підтримку для реалізації проектів.
 
Детальні умови і аплікаційну форму можна скачати на сайті ФЦСМ (http://cca.kiev.ua/catalog/?id=261). 
 
Термін подання проектів - 20 січня 2012 року. З питаннями можна звертатись до Людмили Скринникової  за адресою search@cca.kiev.ua або за тел.: (044) 501 94 61 до 15 січня 2012 року.
 

21.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах