На міжнародному театральному фестивалі NET Україну представить ЦСМ ДАХ


На російському фестивалі Нового європейського театру NET Україну представить Центр сучасного мистецтва «ДАХ».
  
Фестиваль NET
(рос. Новый Европейский Театр) проводиться в Москві з 1998 року і пропонує огляд актуального театрального середовища, також його метою є промоція сучасного мистецтва серед московської публіки. За одинадцять років існування, NET зайняв своє місце в театральному ландшафті Москви, міцно закріпившись серед таких значних подій, як Міжнародний театральний фестиваль ім. А. П. Чехова та фестиваль «Золота маска». Різноманітність програми – від новаторського читання класичної п'єси до мультимедійного перформенсу – представлена провідними режисерами нової хвилі європейського театру і демонструє доволі повну картину сучасного театрального мистецтва.
 
Разом із провідними театрами Литви, Болгарії, Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Франції та Австрії, можна буде побачити й актуальний український театр, представлений проектами ЦСМ «ДАХ» - музичним перформенсом «Dreams of the lost road» та спектаклем «Анна». «Dreams of the lost road» - синтетичне шоу, концерт перформенс із віджеінгом та лазерною анімацією за участю етно-хаос гурту «ДахаБраха» (режисер-постановник – В. Троїцький), кияни могли бачити як окремим концертом так і в рамках фестивалю ГогольFest 2009, «Анна» - спектакль за п'єсою-вестерном Юрія Клавдієва, режисер-постановник – В. Троїцький. Українські глядачі мають нагоду переглянути в театрі «ДАХ» впродовж театрального сезону.
  
Центр Сучасного Мистецтва «ДАХ» створений 1994 р. режисером, продюсером і актором Владиславом Троїцьким. Це потужне зосередження експериментальної творчої діяльності, яка полягає в пошуку динамічного синтезу різних акторських та режисерських технік. В рамках ЦСМ «ДАХ» діє однойменний театр, що об'єднує досягнення реалістичного театру Володимира Оглобліна, інтелектуальної буфонади Валерія Юхананова, театру тексту Ігоря Лисова та нульового ритуалу драматурга KLIMа. Театр «ДАХ» відомий в Україні та Росії і багатьох країнах Європи: Великобританії, Австрії, Угорщині, Польщі. www.dax.com.ua ЦСМ «ДАХ» активно взаємодіє з державними та комерційними художньо-освітніми структурами з метою змінити культурну ситуацію, яка склалась в Україні, в бік більшої відкритості до творчого діалогу, експерименту, розвитку нових форм театральної організації, а саме – створення полі функціональних відкритих площин сучасного мистецтва. Яскравим прикладом такої взаємодії є Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST». 


23.11.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах