Dalai Lama видали дебютну платівку «the Sixth Turtle»


Музиканти молодого львівського гурту Dalai Lama видали дебютну платівку «the Sixth Turtle».

Культурні координати альбому «the Sixth Turtle» лежать серед оскаженілого прог-року, розковбасного диско-панку, камерного пост-року, морозного тріп-хопу і не без реверансів в бік Джеймса Мейнарда Кінана. За своєю енергетикою «шоста черепаха» – це психо-музичний портрет сучасного світу в якому між несамовитими танцями, гостросоціальними слоганами, та мелодіями небесних сфер лише дві секунди, рівно стільки скільки триває пауза між треками альбому.

Dalai Lama – Шестеро хлопців з одного зі спальних районів Львова. Шість неординарних поглядів на музику. Шість особистостей, які одного дня вирішили зіграти те, чого їм самим не вистачало.

Склад гурту:
Васецький Олександр - вокал, тексти
Мальцев Павло - вокал, тексти
Гайдучик Назар - гітара
Дзіндзьо Ігор - гітара
Петелько Олексій - бас
Немирський Сергій – ударні

Самі про себе вони пишуть так: «Dalai Lama – це військовий, кухар-хімік, електротехнік, журналіст, редактор та юрист. Отож ми можемо затримати, нагодувати вибухонебезпечною сумішшю, вдарити струмом, про це все написати, видати і в межах юриспруденції обґрунтувати, що мали повне право робити таке з тобою»

Під час запису, як і належить молодим шукачам, музиканти експериментували зі звуком. До прикладу в Michael Jackson Knows можна почути радіоточку записану просто з звукознімача гітари, а цікаві електричні писки в Audrey Hepburn видавали два мобільні телефони під час конференц-звязку з вокалістом Сашком, який в третій мобільник співав приспів. У випадку з Disco хлопаки кардинально змінили студійний запис в порівнянні з концертною версією та змусили свого барабанщика записати всі (!) партії за одну ніч.

Track list:

1. Бантики
2. Sparcles
3. Disco
4. Cosmos
5. Audrey Hepburn (звантажити трек)
6. Prison
7. Spirulina
8. Whales
9. Sportloto
10. Gales
11. Michael Jackson knows

Кілька треків з альбому можна прослухати на майспейсі гурту:
myspace.com/dalailamalviv


28.01.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах