Деміен Хьорст робить кліпи для The Hours


У минулі вихідні на MySpace-сторінці британського інді-дуету The Hours з’явився кліп на новий сингл "See The Light". Відео привернуло до себе неймовірну увагу не лише з боку шанувальників гурту, а й з боку любителів кіно та сучасного мистецтва в цілому. Річ у тім, що в ролику знялася акторка Сієнна Міллер (Sienna Miller), а до його створення доклав руку модний британський художник Деміен Хьорст (Damien Hirst), відомий своїми похмурими роботами з тваринами у формаліні.

"Ця пісня про боротьбу, звикання, страх, темряву... і цій команді вдалося втілити все це в життя – пісня і відео просто ідеально поєднуються. У самісіньку точку!" – каже вокаліст The Hours Ентоні Дженн (Antony Genn).

Реліз синглу разом із реміксом Келвіна Гарріса (Calvin Harris) відбудеться 8 грудня. Для "гурманів" музиканти готують також обмежену серію 12-дюймових платівок, дизайном який займався усе той же Деміен Хьорст. До речі, у хлопців із The Hours давня дружба з митцем. Окрім іншого, він придумав логотип для команди – череп із годинниками в очницях.

The Hours - See The Light

За матеріалами: music.djuice.com.ua


05.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах