Даррен Аронофські починає зйомки свого нового фільму "Чорний лебідь"


Даррен Аронофські

Режисер Даррен Аронофські починає зйомки свого нового фільму "Чорний лебідь" - надприродного тріллера про світ балету в Нью-Йорку. На головну роль танцівниці театру запрошена актриса Наталі Портман, повідомляє The Hollywood Reporter.

За сценарієм, незадовго до великої прем'єри у прими-балерини (Наталі Портман) театру з'являється небезпечна конкурентка, яка постійно вставляє палиці в колеса головній героїні. Але чим ближче відповідальний виступ, тим більше заплутується героїня Портман, хто її пекельна суперниця: посланник надприродних сил або просто фантом?

Ті, хто читав сценарій відзначають, що в новому проекті автора "Реквієму по мрії" і "Фонтану" простежуються елементи з інших містичних тріллерів, наприклад з фільму "Інші" з Ніколь Кідман. Так, глядачі до самого кінця залишаються в невіданні, що на екрані відбувається в реальності, а що - лише плід уяви героїв.

Варто відзначити, що перший варіант сценарію "Чорного лебедя" був написаний Джоном Маклафліном ще в 2007 році, після чого кіностудія Universal виставила його на продаж. Пізніше текст переписав виконавчий продюсер компанії Аронофські Protozoa Pictures Марк Хейман.

Тим часом, звільнився і режисер, який своїм новим фільмом "Рестлер" встиг здобути глядацькі симпатії і схвалення критиків. Якщо студія Аронофскі зуміє знайти джерело фінансування найближчим часом, то зйомки фільму почнуться вже цього року.

За матеріалами: NEWSru.ua
фото: Тарас Хімчак


20.06.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах