Британці Daughter видають дебютний альбом


18 березня на лейблі 4AD виходить дебютний альбом 'If You Leave' британців Daughter (Indie-Folk / Dream Pop / Acoustic).
 
Daughter - лондонське тріо, засноване в 2010-му, складається із Elena Tonra (вокал/гітара), Igor Haefeli (гітара) та Remi Aguilella (перкусія). Після запису ‘Demos EP’ до Єлени приєднався Ігор, її одногрупник з музичного коледжу. "His Young Heart" EP вийшло у квітні 2011 року і невдовзі після цього знайшовся третій учасник - Ремі. Невдовзі після цього новостворений гурт відправився у тур Британією і одразу знайшов велику кількість прихильників.


 

If You Leavе - дебютний альбом Daughter, записаний протягом кількох місяців вдома та в різних локаціях Лондона, спродюсований учасником гурту Igor Haefeli з додатковим продакшеном від Rodhaidh McDonald (The XX) та зміксований Кеном Томасом / Ken Thomas, який працював раніше з Sigur Ros і M83 на High Bank Studios. If You Leavе уже отримав десятки позитивних рецензій від таких видань як BBC, music OMH, Q magazine, Drowned In Sound та інших.

  

Альбом 'If You Leave' включає в себе 10 композицій:
 
1. Winter
2. Smother
3. Youth 
4. Still
5. Lifeforms
6. Tomorrow
7. Human
8. Touch
9. Amsterdam
10. Shallows
 

Офіційне відео на пісню Daughter - "Still"


17.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах