Деймон Елбарн розповів про неможливість воз'єднання Blur та співпрацю з Лілі Ален


Засновник Blur, Деймон Елбарн (Damon Albarn), розповів про свою співпрацю зі співачкою Лілі Ален (Lily Allen).

За словами музиканта, співпраця з виконавицею була ініційована рекорд-лейблом, а це і стало причиною провалу цієї ідеї, а можливо зірки просто не зійшлися характером.

«Вона прийшла до мене у студію і сказала, що посидить, послухає музикантів і, можливо, їй щось прийде до голови. Я почав грати якусь дурню на фортепіано, і тут вона так зверхньо глянула на мене. Мені це дуже не сподобалося. Вона – талановита дівчина, але записуватися разом – це апріорі було поганою ідеєю», - розповів Елбарн.

Blur
Деймон Албарн і Алекс Джеймс із Blur. фото: Franka Bruns/AP

Щодо іншого, музикант поділився думками про неможливість возз’єднати групу Blur. «Всі у команді мене ненавиділи і навряд це змінилося», - вказує Елбарн причину.

Виконавець підтвердив, що всі музиканти зустрілися у повному складі у ресторані, де домовилися про те, що реюніон Blur не відбудеться.

«Єдина причина, з якої групи возз’єднуються – гроші. А вони мені не потрібні», - каже колишній лідер Blur.

Lily Allen – британська поп-виконавиця. Дочка актора та музиканта Кейта Аллена та кінопродюсера Елісон Овен. Перший синґл співачки, Smile, викладений на особисту сторінку популярного порталу MySpace, посів перше місце в європейських гіт-парадах у липні минулого року. Після чого вийшов дебютний альбом Lily Allen - Alright, Still… Останні кілька місяців співачка зустрічається з Едом Симмонсом з Chemical Brothers.

Blur – британська команда, утворена у 1989-му році спочатку під назвою Seymour. Одні з лідерів хвилі брит-попу. Склад: вокаліст – Деймон Елбарн (Damon Albarn), гітарист – Ґрагем Коксон (Graham Coxon), басист – Алекс Джеймс (Alex James), ударник - Дейв Раунтр (Dave Rowntree). У Великій Британії команда досягла успіху з альбомом 1994-г року - Parklife, який отримав чотири Ґреммі і випередив у чартах плиту The Division Bell групи Pink Floyd. Сполучені Штати Blur підкорили синґлом Song 2 з альбому 1997-го року - Blur. Для запису чергового диску - 13 – було запрошено відого продюсера Вільяма Орбіта, який вивів колектив на новий рівень звучання. Наступний альбом - Think Tank – писався без гітариста Коксона, який зосередився на сольній кар’єрі. Після цього гурт припинив своє існування.

Джерело: fdr.com.ua


07.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах