На «Молодість» приїде відомий канадський режисер Дені Коте


На «Молодість» приїде відомий канадський режисер і кінокритик, тріумфатор фестивалів у Берліні та Локарно Дені Коте. Відомий глядачам «Молодості» за фільмами «Керлінг» та «Бестіарій», Коте привезе до Києва свою нову стрічку «Вік і Фло зустріли ведмедя» і дасть майстер-клас.
 
Режисер, який за 6 років із знаного кінокритика перетворився на найбільш цікавого фестивального режисера сучасної Канади, представить у Києві свою останню роботу, номінанта на «Золотого ведмедя» Берлінале-2013, стрічку «Вік і Фло зустріли ведмедя». Канадець, у свої 39 років удостоєний ретроспектив на кінофестивалях класу «А», вперше приїде до України та дасть майстер-клас у рамках «Майстерні талантів».
 
Дені Коте близько 10 років працював кінокритиком і встиг побути віце-президентом профільної Квебекської асоціації. У 2005 році він покинув журналістику і зняв свій повнометражний дебют «Північні штати». Кажуть, що між Дені Коте і фестивалем у Локарно - довге взаємне кохання. Дебют канадця удостоївся «Золотого леопарда» в Локарно у конкурсі «Відео».
 
2007 року фільм Коте також номінують на МКФ у Локарно, на «Золотого леопарда» за стрічку «Наші приватні життя».
 
Вже за рік Коте повертається до Швейцарії за нагородою. 2008-й ознаменувався для нього «Срібним леопардом» фестивалю в Локарно за найкращу режисуру у фільмі «Їй потрібен хаос».
 
У 2009 році зняту Коте документальну стрічку «Остови» показали на Каннському кінофестивалі у програмі «Двотижневик режисерів». Фільм отримав нагороди за найкращу режисуру й найкращу чоловічу роль.
 
Фільм «Керлінг» (2010) брав участь у конкурсній програмі фестивалю в Локарно. Він приніс Коте другу підряд нагороду за найкращу режисуру. 2 роки тому фільм показали на «Молодості» у програмі «French connection».
Наступну документальну роботу Дені Коте «Бестіарій» (2012) показали на «Молодості» 2012 року.
 
Свій третій поспіль фільм на «Молодості» Дені Коте представить уже особисто. Прем’єра стрічки «Вік і Фло побачили ведмедя» відбулася цього року на Берлінале в рамках конкурсної програми. Там вона удостоїлася призу Альфреда Бауера. На «Молодості» її покажуть у програмі «French connection». 
 
«French connection» покажуть у Києві 20-27 жовтня у кінотеатрах «Київ» і «Жовтень». Майстер-клас Дені Коте, як і всі події «Майстерні талантів», відбудеться у культурно-освітньому центрі «Майстер Клас».

25.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах