«Deši» з Чехії виступлять в Києві 16 березня


 
16 березня, субота, о 19:00 в Букарні Бабуїн відбудеться концерт духового дуету «Deši» з Чехії. Лукаш Пільнай та Єва Жижковска поєднали в музичному проекті саксофон з австралійським діджеріду. Обидва інструменти випромінюють низькочастотну природу звучання і провадять нас у глибокий споглядальний стан.
  
Цей чеський дует поєднує саксофон з австралійським діджеріду, проте «діджеріду+саксофон» — надто спрощена формула для Deši. Йдеться про діалог між народною та академічною музичними традиціями, між деревом та металом, між чоловіком та жінкою. Проект легко мігрує від джазу і фанку до етнічної музики.
 
Особливість Deši криється також в їхньому підході до гармонії. Якщо в більшості проектів за участю діджеріду цей інструмент відіграє скоріше ритмічну функцію або взагалі застосовується майже як перкусія, тут він є повноправним учасником композиції, взаємодіючи з духовими чи струнними на тембральному і тональному рівні, складаючи цілісний діалог мелодії та подиху.
 
Діжеріду треба читати в множині — Лукаш Пільнай, що навчався Європі, Індії та Великобританії, є знаним майстром з виготовлення обертонових інструментів — бере на гастролі цілу колекцію власних творінь. Єва Жижковска віддає перевагу баритон-саксофону і кларнету.
 
Дует відомий українській аудиторії по фестивалю АртПоле’2012. Цього року АртПоле підхоплює естафету європейського туру Deši, щоб нагадати незабутню атмосферу музичного свята в Унежі й запросити на наступний п’ятидобовий арт-нон-стоп. Зустрічайте Deši в березні :)
 
Вхід:
60 грн. - передплата
80 грн.- день концерту
 
Адреса: 
ст.м. Університет 
вул.Симона Петлюри 10 
Тел: +38 050 356 33 26
 

16.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах