Деяким британським виконавцям не так просто отримати візу в США


Проблеми з візами існують не тільки в Україні. Як мінімум три британських виконавця, у яких були заплановані виступи у Північній Америці на вересень 2007-го року, зіткнулися з проблемою під час отримання в’їздної візи у США.

Співачці Lily Allen, тур якої мав розпочатися 6 вересня, відмовили у візі ще у серпні. Після того у США не пустили колектив Klaxons, володарів Mercury Prize 2007, та групу Mistery Jets. Обидва колективи планували гастролі Сполученими Штатами у другій половині вересня.

За останній рік через складності з в’їздною візою тури у США скасувало як мінімум десяток британських виконавців.

Музиканти претендують на отримання візи категорії P-1, яка видається спортсменам та діячам культури, які відомі у всьому світі протягом достатньо тривалого періоду. Однак більшість молодих виконавців стають популярними доволі швидко. Зокрема Lily Allen стала відомою у 2006-му році завдяки сервісу MySpace, а створена у 2005-му році група Klaxons видала свій дебютний альбом тільки у січні 2007-го року.

Жорсткі методи, які втілюють посольства та консульства Сполучених Штатів, пов’язані зі спробами перешкодити в’їзду у країну терористів. У результаті через американську бюрократію від 2001-го року кількість закордонних виконавців, котрі відвідали США, скоротилася на 40%.

За матеріалами: telegraph.co.uk


24.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах