DEATH IN JUNE виступлять в Одесі 12 листопада


 
Легенди світової дарк-фолк сцени DEATH IN JUNE – вперше в Одесі, з ексклюзивним виступом. Єдиний концерт в Україні у рамках європейського турне. Death In June повертаються до України!
 
Вихідці з «езотеричного підпілля Британії» Death In June стояли біля витоків готичної хвилі 80-х та залишили значний слід в історії англійського пост-панку. Вони створили новий естетичний напрямок – «дарк-фолк», залишаючись і досьогодні неперевершеними у цьому жанрі, котрий свого часу змусив тисячі людей на теренах Європи задуматися про те, що сучасний світ – далеко не найкращий з можливих. На відміну від однодумців Даґлас Пірс (засновник і незмінний лідер Death In June) не кидає слів та звуків на вітер, але ставиться до власної творчості як до ритуалу, де пісня  розуміється  у якості очищаючої зброї, направленої проти упереджень та хибних авторитетів.
   

  
Разом із DEATH IN JUNE виступить лондонський гурт The KVB. За влучним висловом журналу "Timeout", The KVB - це невротична музика за заповітами Cabaret Voltaire і Скотта Вокера - гітарні стіни звуку, лоу-файні синтезатори і шаманізм у всій красі.
 
Клуб-ресторан «Bernardazzi» (вул. Буніна, 15, Одеса)
Квитки - 200 грн. Резерв квитків  - mail@cardiowave.net
Без попереднього резервування квитки в день концерту придбати буде не можливо.
 31.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах