Український фільм режисерки Єви Нейман "Дім з башточкою" отримав Гран-прі кінофестивалю "Темні ночі" в Талліні 

  
Крім того фільм отримав нагороду за найкращу операторську роботу. Оператором-постановником фільму виступив Рімвідас Лейпус.
  
На міжнародному кінофестивалі "Темні ночі" у цьому році на ньому було представлено 600 кіноробіт з 66 країн, з них 270 повнометражних картин. Проходив кінофестиваль з 12 по 28 листопада. Раніше фільм переміг на кінофестивалі у Карлових Варах.
  
"Дім із башточкою" - фільм від "1+1 production". Сценарій до фільму написаний за автобіографічною розповіддю Фрідріха Горенштейна "Дім із башточкою".  Це трагічна історія 8-ми річного хлопчика, що повертався з мамою в рідне місто з евакуації, взимку 1944 року.
  
На півдорозі додому, на невідомому полустанку їх знімають з потяга, бо мати хлопчика занедужує тифом і незабаром вмирає. Дитина залишається один на один зі своїм горем, серед чужих людей. Довірившись незнайомцям, він продовжує свій шлях додому. Все, що він запам'ятав про місце, де назавжди залишилася його мама, - це те, що на привокзальній площі стоїть старий будинок з башточкою.
 
За матеріалами: Українська Правда
 

 

28.11.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах