20 листопада 2010 в Києві пройде перша дискотека у навушниках


Команда Rock The Silence зважилася донести світові інновації в розважальній сфері до української молоді. Дискотеки у навушниках - абсолютно унікальне явище - проста ідея із захоплюючим ефектом.

Кожен гість, що прийшов на вечірку, отримує інноваційні бездротові навушники з двома музичними каналами. Весь звук подається виключно в навушники - у залі чується тільки веселий спів і тупіт танцюючої юрби. Два ді-джея грають одночасно, кожен у своєму напрямку. Перемикаючи канали, ти сам вибираєш, під яку музику танцювати.

Ідея дискотек у навушниках належить фінським фантастам 60-х років. Втілена в життя, концепція набула популярності серед сучасної європейської молоді завдяки нестандартному способу подачі музики. Дискотеки в навушниках підірвали звичне уявлення про дискотеки сучасного покоління. З неймовірною швидкістю ноу-хау розповсюдилося всіма континентами та масово закохало в себе клаберів усього світу, ставши невід'ємною частиною клубного життя Німеччини, Великобританії, Австралії, Індії та країн Африки. Починаючи з 2005-го тихі дискотеки проводилися на найбільших європейських музичних фестивалях Glastonbury, Bonnaroo Festival в Манчестері, Reading, Leeds, Electric Picnic.

20 листопада 2010 пройде перша ДИСКОТЕКА У НАВУШНИКАХ із серії Rock The Silence.
Вечірка відбудеться в кінотеатрі «Кінопанорама» за адресою місто Київ, вул. Шота Руставелі, 19 початок о 23.00. Вхід 60 грн.


12.11.2010
 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах