До Києва приїжджають Pan Sonic


Не пройшло і пів року з моменту виступу Ø - Міка Вайніо/Mika Vainio на Квітну фесті, як 11 квітня Київ буде приймати Pan Sonic - дует Міка Вайніо та Ілпо Вяйсянен (Ilpo Väisänen). Після першого київського виступу цього фіна, залишились тільки дуже добрі відгуки, як і про фестиваль взагалі.

Музика Pan Sonic - це мінімал техно, ритм'нойз, техно нойз, абстрактний ембіент, індастріал. Саунд групи замішаний на насиченому аналоговому звучанні, який складається з структурованих шумів та простих ритмів. Колектив також відомий тим, що для створення своєї музики використовує саморобні прилади.

Група була створена в 1993 році і тоді ще мала назву Panasonic. Але вже після того, як хлопці стали добре впізнаваними та популярними, у 1999 році японська компанія побутової техніки з однойменною назвою домоглася, щоб музиканти перестали використовувати це ім'я для свого колективу. Тож вони прибрали літеру А, випустивши альбом з такою ж назвою – „А”, і так перетворилися на Pan Sonic.

Окрім самих Pan Sonic, цього вечора виступатиме епатажний Франц Помасл (Franz Pomassl) австрійський саунд артист, засновник лейблу Laton. Нагадаємо, що він вже грав у Києві 2005 року на першому фестивалі „Деталі Звуку”.

З українських артистів гратимуть: Zavoloka, Kotra, Dunaewsky69, Nikolaienko, v4w.enko, Andrey Kiritchenko.

Djs: Othervoice, Amistad.

Візуалізації: Aiuto, Anna Ceeh.

Організатори: kvitnu.com

11 квітня
Київ, клуб Cinema, Ентузіастів 1
початок 23:00


25.03.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах