Відбудеться фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA»


Метою цього творчого дійства є створення сприятливого середовища постійної дії для розвитку сучасної української драматургії, а також популяризація її серед поціновувачів мистецтва.

Це своєрідна спроба привернути увагу до сучасної драми. Заклик «Врятуйте драму» у нашому випадку дуже доречний та актуальний.

«Драма.UA» відбуватиметься з 30 червня до 4 липня 2010 року. Частина І – у Львові, частина ІІ – село Поповичі (Мостиського району Львівської області, українсько-польське прикордоння).

Отож, «Драма.UA». Частина І. Простір для творчості: Фабрика повидла (вул. Б. Хмельницького, 124). Фантастична споруда колишньої консервної фабрики, історія якої тягнеться ще з ХVI століття. Ще не так давно там випускали повидло, а тепер творитимуть і втілюватимуть шалені ідеї драматургії та театру. Безперервний творчий процес, у якому кожен зацікавлений зможе взяти участь, а не просто бути глядачем.

«Драма.UA». Частина ІІ. Стіни вже не обмежуватимуть простір для творчих фантазій та експериментів. Дія фестивалю розгортатиметься на українсько-польському прикордонні. Разом із Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia» під відкритим небом «Драма.UA» зосереджуватиме енергію відчайдушних драматургічних ідей.

У межах частини фестивалю «просто неба» діятиме театрально-драматургічне наметове містечко, у якому відбуватимуться перформанси, майстер-класи та різні обговорення, відкриті для усіх зацікавлених.
Родзинкою обох частин фестивалю стане презентація читань та вистав добре знаних п'єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії.

В межах фестивалю відбуватимуться:
- майстер-класи та зустрічі з драматургами;
- відеопроект «Відеосцена»;
- інтерактивні лекції із сучасної драматургії;
- читання п’є європейських та українських драматургів;
- конкурс п’єс «Драма на Драбині»;
- виступи театрів;
- вечірки.

До участі у фестивалі запрошуються драматурги, театри, театрознавці, критики, всі зацікавлені. Деталі участі шукайте на сайті фестивалю.

Організатор: Мистецька майстерня «Драбина»


05.03.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах