1 березня в київському клубі «Диван» виступлять гурти ZAPASKA і BeBoBul


 
 
ZAPASKA – інді-поп дует з Кам’янець-Подільського, що робить музику за принципом live looping. ZAPASKA створює прості й водночас експериментальні композиції, використовуючи різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітара, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів.
 
ZAPASKA чимало подорожує Україною та Європою з клубними турами та виступами на фестивалях. У 2010 вийшов дебютний EP дуету «Lanka», а на дві композиції «Несподівано» і «Колискова» з’явилися кліпи. У лютому 2011 під час туру східною Європою ZAPASKA записала студійний live для програми «Jak se vám libí» чеського радіо «Proglass». Влітку 2011 дует випустив другий EP «Translitom», який вийшов у мережі на українському лейблі «XXX Waves».
 
  
BeBoBul – дует із Чернівців, що грає шугейз в перемішку із індітронікою та дрім-попом, визначаючи свій компост із купи рушійних стилів останніх десятиліть як post-music.   Музиканти прагнуть створити насичене, а головне – власне звучання, за допомогою гітари, бас-гітари, драм-машини, семплів і численних ефектів.
 
За рік існування BeBoBul  взяли участь у кількох фестивалях в Україні та Молдові, де розділили сцену з виконавцями із Великобританії, Росії та Білорусі. Взимку 2011 BeBoBul разом із дуетом Zapaska здійснили спільний українсько-молдавський тур. Те, що виходить сьогодні у цих скромних шугейзерів, які тягають за собою десятки кілограмів обладнання, обіцяє цікавий розвиток.
 
Початок о 19:30
Вхід:  40 грн. - передпродаж |  60 грн. - в день концерту | з AZH CARD - 30 грн. 


23.02.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах