Джазмен Маркус Міллер видав новий альбом


Джазовий музикант, композитор і продюсер Маркус Міллер (Marcus Miller) видав новий студійний альбом. Платівку підписав просто своїм ім’ям Marcus. Її видав лейблу Concord Jazz. На диск потрапили 13 треків, серед яких каверверсії гіта Стіві Вандера (Stevie Wonder) Higher Ground та композиції Майлза Дейвіса (Miles Davis) - Jean Pierre. До роботи над платівкою окрім самого Маркуса доклалися Корін Бейлі Рей (Corinne Bailey Rae) та Лала Гетевей (Lalah Hathaway).

На честь виходу плити музикант навіть започаткував заохочувальну акцію – він підпише диск кожному, хто його купить до закінчення цього місяця. Окрім того Міллер планує концерти в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Сан-Дієґо та Лос-Анджелесі.

Marcus Miller – знаний джазмен. У першу чергу відомий як бас-гітарист, який свого часу встиг попрацювати з такими легендарними музикантами як Майлз Девіс (Miles Davis), Лютер Вандрос (Luther Vandross) та Дейвід Санборн (David Sanborn). Мілер володіє Греммі за свій альбом М² 2001-го року, який було визнано найкращим диском сучасного джазу, а також як співавтор найкращої R&B композиції Power Of Love/Love Power 1991-го року.

Джерело: ФДР


12.04.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах