3 жовтня Dzierzynski Bitz виступлять в арт-просторі Мезанін 

3 жовтня в арт-просторі Мезанін відбудеться яскравий концерт цікавого молодого гурту Dzierzynski Bitz. Їхній стиль - це сонячна поп-музика, отримана з змішання звучання «нової хвилі» і романтики радянської естради.
 
Dzierzynski Bitz / Оркестр Дзержинського  випустили один лонгплей, кілька синглів і встигла попрацювати з такими продюсерами як Joe Hirst (Yasmine, Ian Brown) і Graham Sutton. (These New Puritans, Jarvis Cocker, British Sea Power). Найближчий великий реліз відбудеться восени 2014-го.
 
Перший альбом «I II III» вийшов в 2012-му році. Він був зведений силами Джо Хьорста (Yasmine, Ian Brown) на лондонській студії Snap. Платівка вийшла свіжою та еклектичною, заслужила схвальні відгуки музичних критиків. У жовтні 2013-го група приступила до запису нового альбому. Продюсером став англієць Грем Саттон, відомий по роботі з These New Puritans, British Sea Power і Jarvis Cocker (Pulp). Порівняно з попереднім лонгплеєм платівка обіцяє бути більш гостросюжетною та іронічною, з великою кількістю фанкових ритмів і розширеною духовою секцією. 
 

 

Початок о 20:00
Вхід - 50 грн.
 
MEZZANINE (вул. Нижньоюрківська 31, 
3-й поверх над арт-центром CLOSER)
 30.09.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах