Earworm (Білорусь), Somali Yacht Club, Alinda, Alphabet Cities виступлять в Києві 6 квітня


 
6 квітня, у суботу, в малому залі київської малої опери відбудеться концерт для любителів пост-рок/психоделік рок/скрімо та стонеру. До української столиці завітають гості із Білорусі - гурт Earworm.
 
Earworm родом з найзахіднішого кордону Білорусі - міста Гродно. Можливо, саме близькістю до Європи можна пояснити незвичну "західну" якість музики, а замкнутістю білоруського музичного середовища - безсумнівну самобутність колективу. Earworm грають інструментальну музику, яка виходить за межі стильових рамок. Хтось чує в музиці Earworm вплив пост-року і психоделії, хтось - шугейзінга і записів Sonic Youth, а хтось - прогресив-року і неокласики. Сум'яття вносить факт, що соло інструментом в групі є віолончель - незвичайне і важливе доповнення до стандартного інструментальному складу, визначальне унікальне звучання гурту.
   
  
Somali Yacht Club
- гурт зі Львова,  грає суміш стонера і психоделічного року. 
"Одного разу пісок зустрів кість койота. 
Так койот останній раз закричав і здійснялась буря. 
Затиснута педаль газу затріщала своїм хвостом і дала зрозуміти, що небезпека криється в пустелі. 
Так як пустеля далеко, пісок доходить дуже довго, але вітер дме щораз сильніше. 
Тому усі змії завжди кривляться на дощ, який просто тут непотрібний. 
Тут вистачає всього, головне зрозуміти нашо то все. Нехей пісок прибуде з вами..."
 
Alinda починала свій творчий шлях граючи пост-рок, але з плином часу хтось пішов, хтось прийшов і зараз це дещо більше, що огортає вас і несе далеко-далеко. Клавіші надають музиці ще більшої експерементальності, а вокал проникає всередину вас і змушує вібрувати всі клітини тіла.
 
Alphabet Cities - молодий гурт із Києва, в якому грають учасники Rings of Rhea і SVTROTN. Прекрасна музика в стилі емо / скрімо, коріння якої запущені в творчість шведів Suis la Lune.
 

Адреса:

Мала Опера (малий зал), Дегтярівська вул. 5
Початок о 18:00
Вхід: 40 грн. 

01.04.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах