В Единбурзі стартував міжнародний фестиваль мистецтв


Единбурзький фестиваль мистецтв

Відомий міжнародний Единбурзький фестиваль мистецтв відкрився в п'ятницю в столиці Шотландії. У останні два десятиліття він утримує світову першість за кількістю демонстрованих на ньому театральних, музичних і інших вистав.

Центральною подією нинішнього фестивалю будуть спектаклі російського Маріїнського театру, який представлений тут своєю оперною трупою. Вона прибуває до Единбургу на чолі з видатним диригентом сучасності Валерієм Гергієвим.

Единбурзький фестиваль мистецтв

Планується, що в рамках нинішнього фестивалю відбудуться також світові прем'єри нового спектаклю Метью Боурна "Портрет Доріана Грея" і спектаклю одного з найпомітніших артхаусних режисерів Європи - Хайнера Геббельса - з дивною назвою "Я прийшов до будинку, але не увійшов до нього", інформує The Herald.

Цього року на всі заходи фестивалю продана рекордна кількість квитків, на 17% що перевищує торішні результати. За даними організаторів, загальний прибуток від їх продажу склав 2 млн фунтів або 4 млн доларів.

Единбурзький фестиваль мистецтв

Заснований в 1947 році, Единбурзький фестиваль був покликаний "відродити гуманітарний дух" європейського мистецтва після спустошливої Другої світової війни. Достатньо швидко він став одним з найвпливовіших і найбільших фестивалів мистецтв Європи та світу. У нинішньому році Единбурзький фестиваль проходить під девізом - "Артисти без кордонів".

Як заявив його художній директор Джонатан Міллз, при складанні програми його в першу чергу займала проблема відповідальності індивідуума перед суспільством. Очікується, що церемонію відкриття фестивалю, яка відбудеться в Единбурзькому замку, відвідають більше 13000 людей.

Джерело: Newsru.ua


10.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах