У Києві покажуть "Efterklang: The Last Concert" у рамках музичного кіноклубу
12 лютого, у четвер, у арт-просторі Mezzanine відбудеться показ музичної документальної стрічки "Efterklang: The Last Concert". 
 
Efterklang - мабуть, найзначніший данський інді-гурт минулої декади. Їхній безперечний вплив на незалежну поп-музику нульових задокументовано низкою успіших платівок, половина з котрих репрезентувала оновлене звучання легендарної фірми 4AD. За чотирнадцять років свого існування Efterklang стали одними із лідерів свіжої хвилі скандинавської музики, яка охопила голови меломанів по всьому світу. 
 
Тема нового фільму французського режисера-експерементатора Вінсента Муна вичерпана його назвою. Efterklang припинили існування у звичному форматі, за їх словами, вичерпавши потенціал конкретної ідеї, але жодним чином не людські стосунки навколо неї. Це чудово ілюструє кількість на сцені колишніх учасників гурту та, безумовно, любов музикантів до власної публіки.
  
 
 
Окрім нової стрічки, ми також збираємось продемонструвати найцікавіші моменти з уже відомого доробку Муна про Efterklang - ''The Island''.
 
Режисер - Вінсент Мун
Данія - Франція, 2014
 
Двері відчиняються о 20:00
Вхід - вільний
 
Mezzanine (НижньоЮрківська 31, Київ)
Зустріч на FB
 


11.02.2015
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах