Швейцарська, німецька та австрійська клубні культури на вечірках електронної музики у Чернівцях


3 та 4 вересня о 23.00 у рамках Міжнародного  поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ» відбудуться вечірки електронної  музики «Електропоезія». Твори провідних поетів Європи  та сучасна електронна музика від найяскравіших ді-джеїв звучатимуть тут, як одне ціле.

    До  виконання поезії та електромузики  додасться  класика у виконанні посольського дуету віолончелістів: Ґабріелє Жайдіте (Литва) & Гаральд Геррманн (Німеччина).  

    Учасники  вечірок:

 

dj FRANKSEN (Німеччина) – ведучий радіопередачі HR3 CLUBNIGHT, яка більш як десять років впливає на тенденції німецької клубної культури.

http://www.myspace.com/djfranksen 

mc KEMO (Велика Британія) – його специфічний голос супроводжує популярні заходи. З 2007 року його релізи розповсюджено у багатьох країнах. Впізнати KЕMO можна за екстраординарною манерою одягу та численними татуюваннями. Абсолютний улюбленець жіночої половини людства.

http://www.myspace.com/kemosun 

LOST SEQUENCE (Швейцарія) – продюсери, які повною мірою підтверджують бренд «Swiss Made». Їхні треки видаються на різних лейблах чотирьох країн. На своїй батьківщині LOST SEQUENCE вважаються найвизначнішими організаторами drum’n’bass-вечірок.

http://www.myspace.com/lostsequence 

TRIAD (Німеччина) – за рік вони встигли досягти визнання у найвищих ешелонах всесвітньої drum’n’bass сцени. Цій команді новаторів у музиці пророкують безмежну популярність.

http://www.myspace.com/triadaudio 

dj SOULGRIFTER (Австрія) – єдиний продюсер Австрії, який видається на всесвітньовідомому британському лейблі «Good Looking Records», що належить LTJ BUKEM – справжній іконі електронної музики.

http://www.myspace.com/paulsgdnb 

dj SOULSURFER (Німеччина) – організатор фестивалю SUN&BASS, який вже сьомий рік поспіль проходить у Сардинії (Італія) і визнаний найкращим у світі фестивалем електронної музики.

http://www.myspace.com/djsoulsurfer 

dj SUNCHASE (Україна) – єдиний вітчизняний продюсер, який досяг популярності у Європі. Його треки грають навіть японські ді-джеї.

http://www.myspace.com/sunchaseaudio 

Підтримку гостям забезпечують молоді талановиті українські ді-джеї, такі як: MAXI, MAX de MAZZ, STK-05, WEBBER, `MISS SUE, LERA та DIVA MC.  

 

***

Захід відбудеться за адресою:

клуб-ресторан “Sorbonne” (м. Чернівці, вул. Університетська 21А) 


29.08.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах