21-го жовтня відбудеться концерт гуртів ElliS та Антре


AZH PROMO запрошує на вечір якісної української інді/експериментальної рок музики, організованої нашими друзями, гуртом ElliS, на підтримку дебютного альбому «ВУДУ».
 
ElliS - український гурт, створений друзями Ромою Гусаром, Сонею Закорчемною, Сашком та Вальдемаром Павленко у 2009р. Взимку 2011 р. музиканти видали альбом «ВУДУ» в якому поєднались подоба на shoegaze, натяк на брістольський саунд, потужний і всепоглинаючий звук та інтимні тексти. Оскільки вокалістка гурту, Соня, пішла у декрет, концерти на підтримку альбому так і не відбулись, тому прослухати музику можна було лише у мережі.

21-го жовтня ElliS презентуватиме свій альбом київській аудиторії у поєднанні з новим матеріалом, що в даний момент ще не записаний.

 
Слухати: 
http://vkontakte.ru/ellisband
Новий альбом (слухати + рецензія):
http://www.ex.ua/view/5315534
 
«Антре» (екс-«Н.Три») (Київ) 
http://antremusic.com/
http://vkontakte.ru/club13649
 
 
Вхід: вільний
Початок о 20:00
UNDERGROUND Music Hall
Московский проспект, 13-В
 

 

ЕлліС важко назвати відкриттям у музиці, а їхній альбом «Вуду» - претендентом на вуха багатомільйонної аудиторії. Але навряд чи гурт потребує цих заїжджених епітетів – вони банально творять музику. Гарну гучну музику, а не продукт під «замовника» або витонченого у всіх гранях слухача. А чи треба?

Треба. Весь альбом можна описати одним словом - істерика. Щира. Мабуть, вона і дає привід повірити в те, що «Вуду» насправді магія.

Досить яскравий початок – гарні рифи композиції, що відкриває, «Вуду лялька» починають історію хвороби з чистого аркуша. Повна профанація у тексті, роковий вокал і стрункі, як куранти годин, гітари. І не треба вірити людям, що приписують цьому гурту гучні епітети у вигляді «брістольського саунду» та «інді-шмінді». Вони тут просто відсутні, а замість – подоба, наскільки воно можливе в рамках українського саунду взагалі, на shoegaze. Потужний і всепоглинаючий звук якого відбивається і в досить спокійних «Чужих», як ніби затишшя перед бурею, вривається ще одним бойовиком «Космос». І не дивлячись на явну схожість з треком № 1, контраст на обличчя – експерименти зі звуком пішли далі, і ми вже бачимо спробу награти noise у шість струн. І нехай вийшло не завжди рівно, але до біса сміливо.

Після нам дають перепочити і поділити усі скупчені враження на два. «Розділи на 2» веде спочатку у солодкі джазово-народні мотиви, потім вирівнюючись у чи не самий стандартний український поп. І коли, здавалося б, відраза від почутого досягає своєї межі – зривається на крик, який переростає у ще один попсовий рвач - «Дорослі ігри». Ось тут поставимо ремарку – ті, хто часто пишуть про наявність «брістольського саунду» в альбомі далі цієї пісні не забиралися. Хоча, не будемо лукавити, натяк на нього присутній. Але маленький, скоріше щоб позлити, ніж як-то змавпувати чужий собі стиль. Як не прикро, але дорогу від рідної гурту Соснівки до Брістоля не викласти навіть річним бюджетом нашої країни ...

... Від невеселих думок відводить «Радісна». Відповідність назви у пісні на всі сто, з її етно-мотивами, незмінною гітарної симфонією, що обривається на звуках перебуває метро. «Обережно, двері зачиняються. Наступна станція - Універ ... » а ні! Наступна станція називається «Море», але не чекайте від нього літнього тепла і привітного настрію. Це море – зимове, яке розтікається у ваших ніг сумною, а часом і жорстокою, грудкою болю. Як пересохле від плачу горло і рання осіння депресія, з її дахами, сигаретами, алкоголем і самотністю. Любов?

Її намагається відшукати на радіохвилях «Два дні». Мабуть, найсильніша по композиції пісня – голий нерв, крик, що м'яко переходить в агонію.

Здавалося, тут варто було поставити крапку, але слідує класичний епілог. Епілог у фільмах без хеппі-енду. «Зачекай». Нескінченне спостереження за ще недавно найріднішою людиною, що нині йде у нікуди. І вже перед самим завісою – обнадійливо спійманий погляд на своїй потилиці.

Не знаю, чи буде у цього альбому продовження і чи варто його взагалі робити. Але якщо ви потрапили у ситуацію, коли абсолютно не хочеться бачити людей, але потрібно щось, здатне зрозуміти і потримати за руку в критичний момент – завантажте і послухайте цей альбом.

автор рецензії: Єжі Рудь

 

17.10.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах