2sleepy/Надто Сонна, embilight та Immago виступлять 5-го червня у Львові


embilight, Надто Сонна
 

 5 червня у Львові відбудеться вечір індітроніки та інструментальної музики від гуртів 2sleepy/Надто Сонна та embilight. Меланхолійно-мрійливі київські гурти підтримає львівський тріп-хоп проект Immago.

Концерт пройде у Хмільному Домі Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18). Початок о 20.00.

Про гурти:

Надто Сонна (2sleepy) - київський індітронік-дует. Після виходу в 2006 році дебютної платівки «Fragments of Sleep» на австрійському лейблі Laridae, вони завоювали репутацію одного з найбільш багатообіцяючих колективів українського незалежного фронту. Останній реліз команди, який отримав назву «Art Fraud», тепло зустріли як меломани, так і критики, після чого він опинився у п’ятірці кращих альбомів 2008 року за версією журналу «Главред». Слухати: 2sleepy.info

embilight - київський пост-рок гурт, що утворився в серпні 2007 року і за цей час пережив кілька метаморфоз - як в плані складу, так і в плані стилістики. На сьогоднішній день embilight здатні вразити цікавим свіжим звучанням.
Із інтерв'ю - Юра (вокал): “Я думаю, що наша музика підходить для того, щоб доповнити чиїсь переживання. Людина щось відчуває. Гадаю, це настрій від меланхолійного до ностальгічного. У кожному разі, спогади з певною часткою смутку.”

Слухати:  myspace.com/embilight

IMMAGO (trip-hop, indie) - львівський тріп-хоп проект. Із інтерв'ю з Сашком Васецьким - "тріп-хоп -  це те, що, мабуть, найбільше відповідає атмосфері  Immago. Але я не вважаю, що ми граємо у цьому стилі, ми ж не в «Брістол»:) Хочеться більше життя в музиці, більше емоцій, більше кольорів. Хочеться, щоб люди слухали, розчинялися в ній".

Слухати: myspace.com/immagoofficial

_________

Концерт відбудеться за підтримки AZH promo (music booking agency)

Афіші від http://hippodromewithouthorses.com/
 

Вхід:
40 грн. - попередній продаж, 50 грн. - в день концерту

Попередній продаж квитків: магазин "Трактор", вул. Левицького, 5 та вул. Личаківська, 19а
(або за тел. 097 6993360 та 098 8358553)


25.05.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах