Гурт EMBILIGHT виступить в НЦТМ ім. ЛЕСЯ КУРБАСА 15 і 16 квітня


 
15 і 16 квітня в НЦТМ ім. ЛЕСЯ КУРБАСА відбудеться візуально-музичний перфоменс «EMBILIGHT».

 
Протягом двох днів, в одному з найкращих камерних театрів Києва, гурт embilight виконуватиме свою нову концертну програму. Кожного дня будуть представлені різні світлові рішення, що за задумом авторів проекту, мають дослідити зміну сприйняття музичного твору через зміну візуального ряду.
 
За словами учасників гурту embilight, їхня музика “інтелектуально насичена, чуттєва, умиротворена і емоційно глибока, але водночас проста для сприйняття. Можна сказати, що саме це і було спочатку нашою метою – певними прийомами змусити слухача повернутися до прослуховування і найголовніше до переживання знову і знову, і знову...” 
 
Гурт embilight засновано в Києві в травні 2007 року Юрою та Тоньою Шевченками. Остаточно склад та стилістика затвердилась у 2009 році із приходом гітариста Євгенія Мантуліна. Четвертий учасник – барабанщик Євген Матковський. Стиль музики –  інструментальний пост-рок, ембієнт. Музика embilight – це розмашисті звукові пасажі, що змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне – гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead. 
 


 
 
Учасники проекту: Маргарита Кулічова (ідея, світло), Євген Копйов (світло), Тарас Хімчак (відео), Олександр Павленко (звук), Оля Пітулей та Марина Островська (анкетування).
 
Початок о 20:00. Двері відкриваються о 19.30.
Прохання не запізнюватись і вчасно займати вільні місця!   
Адреса: вул. Володимирська, 23-В, НЦТМ ім. ЛЕСЯ КУРБАСА
 
Вартість квитка у передпродажу – 40 грн за 1 день і 50 грн за два дні (абонемент).
Кількість місць обмежена. У день концерту вартість квитка становитиме 50 грн. за день, абонементи продаватись не будуть. Попереднє замовлення квитків promo@azh.com.ua
Телефони для довідок: +38 097 9030928 / 063 8737306 (Тарас)
 
Головний інформаційний партнер – Арт-журнал “AZH” | www.azh.com.ua 
 
АФІШІ

 
 

Подія на Last.FM: 
День 1-й, ПТ 15 квітня
День 2-й, СБ 16 квітня


22.03.2011
 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах