24 вересня в Києві виступить Emika


24 вересня в київському "Ангарі" публіка почує наживо те, що вже давно носить з собою у плеєрах: свій новий альбом «Dva» представить Emika.

 
Британія впевненно тримає марку постачальника найгучніших музичних імен. Важко пригадати тренд, який би не народився там. Ось і Emika: етнічна чешка, що проживає в Берліні і почала займатися музикою в Брістолі. 
 
Ось коротеньке досьє. Підробляла офіціанткою, щоб зібрати на свей перший iMac та копію LogicStudio. Отримала диплом з мучичної технології. Попала на стажування до Ninja Tune. Переїхала до Берліну і влаштувалась на посаду саунд-дизайнера в Native Instruments, випустила свій перший реліз Ostgut Ton. А потім повернулась до Ninja Tune, але вже з іншою метою - випускати власну музику. Ту Emika, яку зараз знає весь світ від затятих клаберів до провідних діджеїв, культовий лейбл вважає одним із своїх найуспішніших проектів.  
  


 
Даунтемповий дабстеп – жанр, в яком працює Емма Джоллі – це просто словосполучення. За ним ховається дещо цікавіше - унікальний синтез кришталевого вокалу та низьких вібруючих басів з домішками мінімал-техно та тріп-хопу. «Dva» вже отримав безліч позитивних відгуків від музичних критиків. По-перше тому, що Emika цитує себе ранню, а ми ніжно любимо наших кумирів за їх перші кроки. По-друге, тому, що вона робить це талановито і новаторсько. Як це звучать - ми вже знаємо. Як звучить наживо - дізнаємося 24 серпня в "Ангарі".


21.08.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах