24 жовтня відбудеться концерт Endless Melancholy у дусі неокласики та ембієнтного мінімалізму



 

24 жовтня у арт-просторі MEZZANINE відбудеться чудовий концерт у дусі неокласики та ембієнтного мінімалізму від Endless Melancholy. Цей концерт стане презентацією його нової роботи "Fragile", що вийде на лейблі AZH кількома днями раніше. 
  
Endless Melancholy свою музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року. Проект був створений, щоб висловити пристрасть і любов до мінімалізму фортепіано і ембієнту.
  
Fragile – нова робота киянина Олексія Сакевича, який ховається за назвою Endless Melancholy. П’єси, що містяться на платівці - цілком тендітні інструментальні етюди. З кількох нот вони розростаються в тихі та медитативні історії, не встигаючи голосно вибухнути і тому залишають достатньо простору для концентрації. 
 
Стилістично музика Endless Melancholy продовжує артикулювати себе у полі неокласичної мінімалістичної композиції. Однак певним чином, вона приховує потенціал пост-рокових настроїв та ширших стилістичних горизонтів, ніби прив‘язаних до ритмічного малюнка і залишає недомовки. Певно ця недосказаність і підкреслює цінність простих мелодій, навколо котрих розвивається звук. 
 

  
Замовити CD можна тут:
azhmusic.bandcamp.com/album/fragile
 
Вінілова версія вийде на лейблі Hidden Vibes:
hiddenvibes.bandcamp.com/album/fragile
  

 
 

 
А щоб доповнити наш атмосферний вечір, після виступу Endless Melancholy ми покажемо не менш захопливе концертне відео Олафура Арнальдса.
 
Вартість квитка - 50 грн.
КУПИТИ: 2event.com/events/188496
 
24 жовтня, 20:00
арт-простір MEZZANINE 
(вул. Нижньоюрківська 31)

Зустрічі: FACEBOOK | VK 


20.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах