Esthetic Education вирушають у новий тур під назвою Artefact


Інноваційні виступи стали традицією для гурту Esthetic Education, і до чергового турне музиканти-естети придумали ще одну незвичну концепцію Artefact-туру. За словами музикантів, їхні концерти являтимуть собою певне "полотно, на якому зібрані всі види сучасного мистецтва, причому творцями цього полотна виступлять як музиканти на сцені, так і публіка в залі".

Сцена буде виконана у вигляді чорного кабінету, напханого дротами, відеокамерами та датчиками, котрі реагують на рух. Невгамовні експериментатори освоюють нові інструменти і мають намір виступати в спеціально створених технологічних костюмах, які світяться в темряві і стають невидимими при світлі проектора. Всі інструменти будуть перефарбовані в білий колір – вони, як і музиканти, стануть живим тлом для відеоінсталяцій.

Концерти Esthetic Education пройдуть на спеціальних майданчиках, розрахованих мінімум на 2 тисячі осіб і які дозволяють розмістити, окрім сцени, ще й майстерні, із допомогою котрих глядачі допомагатимуть створювати той самий "артефакт".

У ході Artefact-туру музиканти Esthetic Education обіцяють представити нові пісні, підготовлені для свого чергового студійного альбому.

Концерти відбудуться 14 вересня в Харкові (ПВЦ "Радмир Експохол"), 18 вересня у Львові (виставковий центр "Лемберг"), 28 вересня в Одесі (Морпорт) і 2 жовтня в Києві ("Альта Експо").

Як повідомляється на сайті гурту, квитки на ARTEFACT-перформанси продаватися не будуть.
Потрапити всередину можна тільки одним способом — взяти участь в створенні ARTEFACT’у. Намалюйте що-небудь незвичайноцікаве і обміняйте картинку на квиток
1. Малюнок можна вислати за адресою artticket@gmail.com. У темі листа обов'язково вкажіть місто, в якому ви збираєтеся відвідати ARTEFACT. А далі — слідуйте письмовим вказівкам нашого спеціально навченого робота.
2. Обміняти малюнок на квиток також можна у ARTEFACT-представників свого міста. Шукайте-шукайте, вони дійсно існують.
3. Якщо раптом не встигли здійснити обмін наперед, беріть малюнок із собою, ви зможете обміняти його на квиток в майстернях, які стоятимуть біля входу на майданчики.

За матеріалами: music.djuice.com.ua


11.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах