17-23 червня у Львові відбудеться фестиваль європейського кіно 2010


 Урочисте відкриття фестивалю відбуватиметься 17 червня о 19:00 в кінотеатрі "ЛЬВІВ" та о 20:00 в Львівському палаці мистецтв.

 
"Фестиваль Європейського Кіно" – найбільш різнопланова кінопідбірка, присвячена найновішим фільмам європейського виробництва. Проект, який пройшов у 2009-му році з повними аншлагами, цього літа повертається з новою масштабною програмою, що складається з 22-х фільмів. За традицією, у фестивалі бере участь і українська стрічка, цьогоріч - це "Мелодія для катеринки" Кіри Муратової з Рінатою Литвиновою та Олегом Табаковим в ролях. 
 
А також в програмі драма "Каміно" Хав'єра Фессера. Один з найкращих іспанських фільмів, володар 6-ти національних кінопремій "Гойя". 
 
«Фестиваль Європейського Кіно» представляє найповнішу картину сучасного кінематографа країн членів та кандидатів у члени ЄС. Фільми програми рекомендовані безпосередньо посольствами країн-учасників проекту. А картини, представлені в кіноогляді - володарі багатьох премій на міжнародних та національних кінофестивалях.
 
Країни-учасниці фестивалю цього року: 
Болгарія, Чехія, Данія, Німеччина, Ірландія, Греція, Іспанія, Франція, Італія, Литва, Люксембург, Угорщина, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словенія, Фінляндія, Швеція, Великобританія, Словаччина, Туреччина, Україна.
 
ЦІНИ НА КВИТКИ – 5 грн за сеанс у кінотеатрі "Львів", 10 грн за сеанс у Львівському палаці мистецтв.
 
Всі фільми в Львівському палаці мистецтв демонструються з англійськими та українськими субтитрами, а в кінотеатрі "Львів" мовами оригіналів з начитуванням українською мовою.
 
Організатори Фестивалю Європейського Кіно 2010: Представництво ЄС в Україні та компанія "Артхаус Трафік". За підтримки посольств та культурних центрів країн Європи (www.europeanfilms.com.ua).
 
Розклад сеансів та описи фільмів можна переглянути на сайті Артхаус Львів www.arthouse.lviv.ua 

17.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах